Trixie antiparazitní obojek bylinný cat 42 cm

Obojek pro kočky TRIXIE antiparazitní 42 cm Zelený obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky. Vlastnosti: - Bylinný obojek proti klíšťatům a blechám pro psy a kočky s...
Doporučená nabídka Profigranulka

Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 224 recenzíDalší informace

Typ
obojky

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• Obojek je na přírodní bázi. Koupila jsem ho už asi po třetí. Fungoval celé léto (pochopitelně né jeden), ale pak nastalo nějaké silnější období klíšťat a kocour je najednou začal nosit. Pořešila jsem pipetou. Tento obojek se hodí spíše pro kočky, které jsou většinu času doma, což je náš případ. Osobně ho kupuji proto, že krásně a dlouho voní, kocourovi nevadí a ještě navíc na sebe upozorňuje, že není toulavý, ale někomu patří :-) . Bezpečnost je řešena zvlněním, které by se při zaháknutí jakoby natáhlo a kočka se v pohodě vyvleče. Celkově je obojek fajn. Je levný, ve slabém klíštěcím období fungoval a zdá se mi bezpečný. Nevýhoda pro mě je, že si nemohu vybrat barvu, což je pro nás holky velice důležité :-) :-)

Obojek je fajn a doporučuji ho. Ale pouze jako doplněk ke kapkám nebo pro kočky, které se netoulají. Krásně voní a je levný.

• , zakoupeno v UNI HOBBY

Výrobek je levný, kočka byla trochu nervózní.

• přírodní produkt

Typ
obojky

Obojek pro kočky TRIXIE antiparazitní 42 cm

Zelený obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky.

Vlastnosti:

• Bylinný obojek proti klíšťatům a blechám pro psy a kočky s příjemnou vůní
  • Esenciální oleje jsou přírodní ochranou proti blechám a klíšťatům po dobu až cca 8 týdnů
  • Obojek je vhodný i pro mláďata
  • Po umístění obojku na

Obojek pro kočky TRIXIE antiparazitní 42 cm

Zelený obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky.

Vlastnosti:

• Bylinný obojek proti klíšťatům a blechám pro psy a kočky s příjemnou vůní
  • Obojek je vhodný i pro mláďata
  • Po umístění obojku na krk zvířete se obsažené působící složky ihned síří po celém kožichu
  • Obojek má také hygienický efekt a tím zabraňuje kousání a škrabání na kůži zvířete
  • Doba účinnosti obojku je cca 8 týdnů a po této době je třeba obojek vyměnit za nový
  • Umístěte obojek volně kolem krku psa či kočky a přebytečnou délku zkraťte
  • Délka: 42 cm

Návod k použití:

Po přiložení na krk působí složky obsažené v obojku ihned a šíří se po celém kožichu. Kočka se nebude škrábat a kousat. Obojek je účinný po dobu cca 8 týdnů.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PetDiscont.cz

• , zakoupeno v UNI HOBBY

Výrobek je levný, kočka byla trochu nervózní.

• přírodní produkt

• Super cena, krásné voní

• Účinné

• , zakoupeno v JUKO

• tato značka zakoupena poprvé. zatím spokojenost
    • příjemně voní
    • snadná manipulace a připevnění na krku
  • , zakoupeno v SvětKrmiv.cz

je vyroben z přírodního materiálu
    velmi dobrá cena
    překvapila mě jeho intenzivní vůně

• , zakoupeno v SvětKrmiv.cz

Tento obojek jsem objednala poprvé, zatím nemám zkušenosti.

• krásně voní
    • zatím působí, účinek uvidíme časem